Новини
  Новини ДП Клесівський лісгосп

  Сплата податків лісогосподарськими підприємствами у 2021 році  - Такі фінансові підсумки минулого року свідчать про ефективну роботу лісового господарства нашої області. Це особливо важливо, адже держлісгоспи є бюджетоутворюючими у житті територіальних громад, у деяких з них питома вага сплачених податків лісовими господарствами сягає половини всіх надходжень. Саме ефективна робота держлісгоспів дозволяє територіальним громадам забезпечувати соціально-економічний розвиток населених пунктів, - наголосив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.
  Рекордні показники зі сплати податків продемонстрували у 2021 році підприємства лісового господарства всієї України. Вони сплатили майже 9 мільярдів податків. За словами Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, у минулому році лісівники досягли кращих показників галузі за 30 років.
  - У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році, - підкреслив Юрій Болоховець.
  Виручка від реалізації продукції склала 22,7 млрд грн. Це на 157% більше, ніж у 2020 році. Чистий прибуток підприємств склав 921,5 млн грн. Це на 461% більше, ніж у попередній рік.
  Крім того, влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%. Це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж. Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна».
  Зросла на 163% у минулому році середньомісячна заробітна плата у лісовому господарстві України. За підсумками року вона склала 17 445 грн. Приємно, що у Рівненській області цей показник ще вищий, і за підсумками 2021 року сягнув 21 420 грн.
  У 256 разів Зменшилися площі лісових пожеж по Україні. Тут варто наголосити, що на Рівненщині у держлісфонді пожеж не було взагалі. Цього вдалося досягти завдяки новітнім космічним системам оповіщення, оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам.
  Ну і найголовніше - у 2021 році лісівники висадили майже 240 млн деревних рослин. З них - 29 млн 966 тис штук сіянців основних лісоутворюючих порід висади лісівники Рівненщини.
  І цього року лісове господарство не збавлятиме обертів. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин, зокрема у рамках програми Президента «Зелена країна» Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь можна на сайті
  https://zelenakraina.gov.ua/
  .
  Усі новини